ח.צ לאור
ח.צ לאור - הנדסאי חשמלבן דהן יוסי - בודק חשמל מוסמךיעוץ, תכנון, בדיקה ופיקוח למתקני חשמל
053-3418132
שירות 24 שעות ביממה!

יוסי בן דהן - בדק בית

ח.צ לאור - יוסי בן דהן - בדק בית

לפני קניית דירה או נכס נדלני, מומלץ להזמין שירותי בדק בית, הכוללים בדיקה של מערכת החשמל.

קניית דירה או רכש של נכס נדלני, הם צעדים בעלי השלכה כלכלית גדולה. בין אם מדובר באנשים פרטיים או במנהלי עסק, מומלץ להזמין שירותי בדק בית לפני חתימה על חוזה.

כמה מילים על בדק בית ומה הוא כולל

בדק בית זהו שם כללי לכלל הבדיקות המבוצעות בנכס לפני קנייתו. הבדיקות מבוצעות על ידי אנשי מקצוע מומחים והם כוללים איתור ליקויים ובדיקת תקינות מצב הנכס והתשתיות. ביצוע בדק בית מאפשר ללקוח לקבל החלטה מושכלת לגבי רכישת הנכס, בהתאם למצבו ולהשקעה הכספית הנדרשת לתיקון הליקויים, במידה ונמצאו כאלה.

אחת התשתיות הנבדקות היא מערכת החשמל והבדיקה כוללת סקירה ואיתור ליקויים במתקן. בדיקה של מתקן החשמל כוללת את כל המערכות המשמשות את דיירי הבניין ו/או משתמשי הנכס, כמו מעליות, מערכת חירום, תאורה משותפת וכן הלאה. בדיקה של המתקן תכלול את מצב לוח החשמל, השקעים, החיווט, עמידה בעומס, בידוד המוליכים, הארקה והתאורה המשמשים את בעלי הנכס עצמו. בדיקות אלו יבוצעו על ידי בודק חשמל מוסמך, בעל רישיון בתוקף ממשרד העבודה, אשר יבחן את מערכת החשמל ויוודא את תקינות ובטיחות השימוש ועמידה בתקנים הקבועים בחוק.

ביצוע בדיקות מקדימות של מצב המתקן וכלל המערכות, לרבות מערכת החשמל, מאפשרות ללקוח לקבל תמונת מצב עדכנית, הכוללת פירוט הליקויים שנמצאו, סקירת פתרונות אפשריים ועלויות. בהתאם לדוח שיתקבל, יוכל הלקוח להחליט אם שווה לו להשקיע בתיקונים ואולי לפנות לבעלי הנכס לצורך מימון מלא או השתתפות חלקית בעלויות, או לסגת לגמרי מביצוע העסקה. השלכה כלכלית נוספת, היא המשמעות של ליקוי במערכת החשמל כגורם מזיק למכשירי חשמל פרטיים ונזקי רכוש אחרים.

בנוסף, לבדיקת מערכת החשמל יש השפעה על בטיחות השימוש במתקן. כאשר ישנה תשתית חשמל ישנה בעלת ליקויים, או תשתית חדשה שאינה עומדת בדרישות התקן, יתכנו שריפות שיסכנו חיי אדם במתקן. לכן, בין היתר, מטרת בדק הבית היא לאשר שמערכת החשמל תקינה ומותרת לשימוש.

בדיקת תקינות מערכת החשמל תמנע סכנות ותפחית נזקים הקשורים לתשתית לקויה ולכן חשוב לבצע אותה לפני קניית דירה או ביצוע עסקה נדלנית אחרת.

לבדיקת מערכת החשמל חשיבות רבה בהגנה מפני סיכוני בטיחות ונזקי רכוש, לתיאום בדיקת חשמל מקצועית ומקיפה:

לחץ לחיוג מהיר053-3418132
חייגו עכשיו - יוסי בן דהן - 053-3418132

שירותי חשמל נוספים

תיקון קצר חשמלי, החלפת גוף חימום בדוד, נקודת חשמל, ביקורת חברת חשמל, תיקון הארקה, תאורת גינה, הגדלה לתלת פאזי, אישור כיבוי אש, החלפת לוח חשמל, אישור לחברת ביטוח, בדיקת חשמל, לחיצת נעל כבל, חשמלאי 24 שעות!

צור קשר

כתובת: נחל פרת 1/39 כניסה א' חדרה
קראו המלצות בדפי זהבלוגו דפי זהב
בקרו אותנו בפייסבוקלוגו פייסבוק
Developed by Or ben dahan